henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

jurgen: (Default)

[personal profile] jurgen 2017-05-12 11:02 pm (UTC)(link)
Всьо норм.
Большинство конечно из них - стрёмные ребзя. Но это по большому счёту далеко не всегда.
Вот у меня ещё древний знакомый - хороший гитарист, вокал, лидер годной павер-митолл-группы, а ныне - отличный преподаватель в лётке. Он сам из котляров, т.е. осёдлых ремелсенников для которых честность на роду написана.
Я хуй знает, они разные на самом деле. Как и все мы.