henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

euthanasepam: (Default)

Re: henry_flower? шановний...

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 04:06 am (UTC)(link)
>> ось з цим що робити: "В зоні АТО поранено/вбито українського бійця"?

Припинити скиглити, як істерична баба. Нас в АТО вже побувало близько трьохсот тисяч українського люду. Є деякі втрати, дійсно. Це дуже малі втрати, бо війна ця геть не така, як оце вам в кіно показують, там ніхто не ходить в штикову дивізіями чи бодай полками. Це сяка-така блокада і позиційна стрілянина в обидва боки, більш нічого. Тому особисто мене люто дратує скигління з диванів про те, що треба запровадити воєнний стан і таке інше. Характерно, що цю нісенітницю верзуть люди, що самі до армії не йдуть і воювати не хочуть.


>> Ви дійсно гадаєте, що Росія намонаїбнеться у найближчі n років?

Безперечно.


>> це ракова пухлина

Мапу подивіться.
Edited 2017-05-13 04:08 (UTC)