henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

euthanasepam: (Default)

Re: henry_flower? шановний...

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 07:34 am (UTC)(link)
Мабуть, раки приперлися до Києва. Бо в Лугандоні є чимало хлопців, що пішли до армії і служать. Кажу не про апалчєніє дамбаса, а про ЗСУ та добровольчі батальйони. Через це одне, вважаю, неприпустимо вважати дискусійною тезу про те, що «абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії».
buran293: (Default)

Re: henry_flower? шановний...

[personal profile] buran293 2017-05-13 12:17 pm (UTC)(link)
всі.
оце наприклад я, з даунбасу домбабвієць:виєбавзарізав і зз'їв 100500 галичан, гуцулів, про жидів і інших басурманів - мови нема, бо маю мережу концтаборів і приватних катівень!
а всіх хто у це не вірить, ґраю ломом в дупу, персОнально, доооо.
Edited 2017-05-13 12:18 (UTC)