henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

p35: (їжачок під мухою)

Re: henry_flower? шановний...

[personal profile] p35 2017-05-13 09:37 am (UTC)(link)
Дніпропетровська, Харківська, Одеська, Херсонська, Запорізька та Миколаївська області в тому ж 2010 теж дали голоси в основному за яника - їх теж віддати?

Невже незрозуміло, що хуйлу не потрібна частка, йому потрібно все, або щоб по шматках, щоб через якісь 20 років й забули, що колись була така собі Україна...

як не буде хуйла - ще не факт, що швидко все вщухне, до речі, бо воно там колективне.
нмд нас чекає більш варіант Ізраїлю...