henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

buran293: (Default)

[personal profile] buran293 2017-05-13 11:55 am (UTC)(link)
панове, ви даремно про всю Ураїну товарісчщу ґєнрі доводите!
бо з фашінґтонського обкому видніше шо тутка і як😉
він статистику любить, там ще кріму нема, і раптово деяких західних областей, теж Закарпаття, де за ригоаналів вагомий відсоток голосував.
таке ото.
воно ж відразу післі опіздюліванія орків і визволення, наступного дня вибори і чівакуня з ростову на кийовє буде, ніт?!😎
euthanasepam: (Default)

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 12:50 pm (UTC)(link)
Мені на статистику насрати, якщо чесно. А ще більше — на думку всякої перхоті, що волає з диванів про шоколадну зраду і воєнний стан. (Я узагальнюю, а не про автора допису, гг.) Бо знаю точно, що там на Донбасі, де ми контролюємо територію, нема того ватного калорадського пиздеця, як у Зоні під раками. Щоправда, місцева йобнута вата часом не розуміє свого щастя. Не раз мав з ними душевні бесіди. Воно посьорбає з чекушки і починає, наче з телевізора: вєдь рассія січяс сільна, путін прізідєнт міра, амєріканци і парашенка ета всьо устроілі — зачєм ані мальчішек палажили пад Ілавайскам? Дивишся на нього, а воно ж на всю вату голови йобнуте, не годне скласти в черепі дві думки. В нього винні американці та вальцман у тому, що іхтамнєти вбивають в Україні українців. Але ж, кажу, це не всі такі. Більшість — звичайні савєцкіє люді.
Edited 2017-05-13 12:51 (UTC)