henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

buran293: (Default)

[personal profile] buran293 2017-05-13 12:06 pm (UTC)(link)
гггг, то ви пиздонули навмання, егеж?!😂😂
це ж не з теплої комори дописувати на дрімі, і нахуйя йому отой даунбас?!
доречі, непоодинокі випадки коли громадяни асашай і ін. приємних країн приїхали і єбошили орків, аж гай шумів, а місцеві поцрєоте, мамаібал волали, мовляв, єк до черкас кацап долізе отоді я вже йобанерило їх усіх на ухналь заєбашу!!!😂😂😂
euthanasepam: (Default)

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 12:39 pm (UTC)(link)
Чому навмання? Часом, бува, таке чуєш від когось, як воно собі мекне після третьої ще одну чи дві і сокрушається: в арміі ж такіє как я нужни, ета ж как же армія бєз мєня, вайна же (і нємєдлєнна випіл). То піди до воєнкома та скажи: прийміть мене, дядьку, до армії. Але не йде. Сокрушається між третьою та п’ятою. А є інший хлопчина, з самого Донбасу, пішов до ЗСУ і служить. Якщо до його села прийдуть іхтамнєти, а йти там, як то кажуть, хуй да ніхуя, півгодини тихим ходом, то нема сумніву, що нічого доброго на нього не чекатиме. От за цього хлопчину і за інших таких ми й воюємо.
buran293: (Default)

[personal profile] buran293 2017-05-13 05:29 pm (UTC)(link)
щоб закрить тєму:два сина маю, молодший пішов добровольцем, з 2015-го на контракті, старший тишком-нишком десь шаройобиться.
так, те що вони рідні тільки по татові, а мами різні, теж фактор не аби який, але хулі тут казать за усіх коли отака хуйня?!
двоюрідні братчики, один був бухарь(зав'язав давно) зара проукраїнський, інший наче був норм, стало йобане гамно і котон.
прикладів дохуя!
але це моя земля, тут століття мої пращури народжувались, жили й помирали, тут могили і їхні, і моїх батьків і я хуй звідси піду тікать коли пиздота посуне. жодного пафосу, шо робить я знаю, чим робить - маю.
хоч здоровля ніхуя не маю, роки не ті, але одного-двох з собов на той світ прихвачу.
euthanasepam: (Default)

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 06:50 pm (UTC)(link)
До закриття теми треба додати дещо суттєве. До армії свідомо пішло дуже багато люду середнього й старшого віку — щоб не гинула молодь, яка життя ще не бачила. Саме тому я нервово реагую на зойки з диванів про воєнний стан.
buran293: (Default)

[personal profile] buran293 2017-05-14 01:47 am (UTC)(link)
я для себе тему закрив.
надискутувався.
харе бля.