henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

euthanasepam: (Bear)

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 12:55 pm (UTC)(link)
В 14-му році, коли вже овоча вигнали, воно (Ілларіонов) приїздило й виступало на Майдані. Я то по телевізору бачив. Побухтіло щось з трибуни, а тоді: «Слава Украінє!» Люди: «Героям слава!» Воно далі: «Слава рассіі! Будущєй дімакратічєскай рассіі!» Люди мовчать, оторопіли. А воно так хитро зиркає, вивчає. Я на його оту мордяку подивився і зрозумів: е, нє, братчику, ти ніхуя не щирий друг, ти гадюка заслана.