henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-12 11:25 pm

I see no choice but to build the Security Wall

Black hole n. [countable] - a business activity or product on which large amounts of money are spent, but that does not produce any income or other useful result. (From LDOCE)

"Все, що ми собі уявляємо про цей регіон [Донбас] абсолютно неспівмірно з реальністю. Ілюзії про якісь проукраїнські настрої є настільки ілюзіями, що від шоку опускаються руки."

"якщо одного дня таки пройтись по заводам гігантам і проїхатись по заводським кварталам, то нетерпимість до українського там виставлена на показ і ніхто її не ховає."

http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/76492

Замість "опускання рук" та голосіння про кроки наївних "грант-активістів", єдине що Україна теоретично може зробити правильного, це збудувати ось таку файну конструкцію:

Все інше--час та гроші на вітер.

Абсолютно всі донбасівці є вбивці, насильники та крадії. Навіщо вони в Україні? Нехай піздують нахуй і будують свій феодальний комунізм у своїх відокремлених від України бантустанах.

lg_hater: (Default)

[personal profile] lg_hater 2017-05-13 05:47 pm (UTC)(link)
Гм. Ну я от "там" залишивсь. За все життя нікого не згвалтував, не пограбував, ба навіть не вбив. Про останнє, до речі, шкодую, бо на початку 14-го мав можливість декого з майбутніх власівців власноруч придушити — якбиж то знаття. За комуняк, ригів, чи популістів, ніколи не голосував; зігрішив хіба у другому турі 10-го, бо вважав Йудулю за менше зло. Й таких, подібних до мене, тут у Луганську, хоча й не більшість, але було. Та й зараз є, хоч звісно вже набагато менше.
То накажете мені, разом з усіма, хто не спромігся поїхати, чи то не захотів лишати рідну з дідів-прадідів землю на поталу московським зайдам, піти й повіситися? А хто ж тоді тут зустрічатиме ЗСУ з квітами та прапорами, коли Донбас нарешті звільнять? Панаєхавша кацапня? А викривати колаборантів, грабіжників, та вбивць, що вони одразу ж прикинуться щирими патріотами, хто буде? Документувати злочини окупантів та їхніх посіпак?
Тобто, до чого веду — Ви припускаєтеся тієї ж самої помилки, що й Ваш опонент: сортуєте людей за другорядними, штучними ознаками.
lg_hater: (Default)

[personal profile] lg_hater 2017-05-13 06:51 pm (UTC)(link)
Це Вам блядніцький сказав, чи завгарченка? Додайте ще про за тиждень до Києва, за шість до Ла-Маншу.
Тут із подібних прогнозів навіть найтупіша вата трохи не вголос регоче. Крім хіба підстаркуватих совкодрочерів, що їм путівізор замінив не лише природу, а й здоровий глузд.
lg_hater: (Default)

[personal profile] lg_hater 2017-05-13 10:45 pm (UTC)(link)
То це Ви таки тролите?
euthanasepam: (Default)

[personal profile] euthanasepam 2017-05-13 06:59 pm (UTC)(link)
Ви маєте якусь химерну і абсолютно нереальну купу уявлень про те, що відбувається в Україні та на Донбасі зокрема.
euthanasepam: (Default)

[personal profile] euthanasepam 2017-05-14 08:52 am (UTC)(link)
Це якраз про вас.
jurgen: (Default)

[personal profile] jurgen 2017-05-13 08:25 pm (UTC)(link)
Я бы так не говорил.
Любой хуйне приходит конец. Хоть через 5 дней, хоть через 150 лет.
Я уверен, его освободят.
jurgen: (Default)

[personal profile] jurgen 2017-05-13 08:24 pm (UTC)(link)
Шановний.
Будьте любезны, там написано "Так нет же."
И вообще ветку почитайте, я там не раз писал. Вы сделали обо мне так же быстро выводы как и хозяин журнала о донбассцах.
Где кого я отсортировал (кроме очень толстого троллинга местами)?
lg_hater: (Default)

[personal profile] lg_hater 2017-05-13 11:01 pm (UTC)(link)
А якби він сказав те ж саме, лише — як от у Вас — про тих, хто залишивсь, або ж повернувсь, про усіх гуртом, це по-Вашому було б правдивим твердженням? Принаймні я сприйняв Ваше висловлювання саме так.

Мабуть я вже занадто старий, аби визначати тролінг, а надто стосовний болючих для мене тем. Не вловив гумору, mea culpa. Якщо образив Вас своєю підозрою, вибачте будь ласка.
jurgen: (Default)

[personal profile] jurgen 2017-05-15 11:28 am (UTC)(link)
Да, наверное я бы на вашем месте тоже не распознал бы.
Всё норм, это скорее всего моя вина.