henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-27 03:40 pm

Кого боятися у круїзах (ріпост з Фасебооку)

Насхай Байгалмаа:

"тут якось піднялась трохи дивна для мене тема шо ось на круїзи їздять тікі старі пердуни. для мене непанятна чому це вас бентежить, бо ніякої ні явної, ні тайної загрози старушка з клюкой і її хазбенд з прибитою іржавим цвяхом до грудей табличькою із написом Альцгаймер (це не прізвище хвудболіста) не представляють, хіба шо вони і іже з ними вижеруть на сніданку всі prunes,

пожилі люди їх їдять шоп просрацця і це діствітільно Страшна Сила, я колись на Алясці з бодуна випив літрову пляшку prune juice і думав шо єсі мене не розірве на старті, як це чясто трапляєцця з ракетами, то я на касмічіську орбіту вийду так швидко шо ніяке ПВО мене на помітить на радарах.

а от кого треба боятись, скажу вам авторітетно, так це ДІТЕЙ. от коли повна жопа дітей, починаючи від немовлят які генерують візг тисячу децибел і закінчуючи мрачьними підлітками в чорном, так ось на такий круїз я б нікому не бажав би потрапити. кстаті, якась компанія круїзна так і пише в своїй рекламі "дітей ми на борт НЕ БЕРЕМ!". дєдушкі і бабушкі їм бач, не нравляцця. кумедні ви люди."

juan_gandhi: (Default)

[personal profile] juan_gandhi 2017-05-27 02:24 pm (UTC)(link)
Хоть я и не ездил в круизы, но конечно; очевидно же.
norka_0: (Default)

[personal profile] norka_0 2017-07-02 08:50 am (UTC)(link)
Згодна. Я тiльки одного разу була в круїзi. Та й то недовго - 2 ночі. З ізраілю до Кіпра