2017-05-27

henry_flower: A melancholy wolf (Default)
2017-05-27 03:19 pm

Shakespeare has no rhymes, only blank verse

"He [Stephen] proves by algebra that Hamlet's grandson is Shakespeare's grandfather and that he himself is the ghost of his own father."
-- Buck Mulligan

Коли дохтур Ліза Менгеле вивозила дітей з Донбасу у невідомому напрямку, жодна кацапська істота не поцікавилась, що сталося з тими дітьми, куди вони поділися.

Жодна кацапська істота не цікавилась, що відбувалось з дітьми на окупованих територіях посеред приїхавших зі святої Росії насильників, катів і вбивць; ім байдуже, що відбувається з дітьми на окупованих територіях зараз.

Але українці раптово стали keen to know, як кацапи змушують свого малого вилупка декламувати, як папугу, Шекспіра у совєтському перекладі (I presume, for I didn't watch the video evidence), чому на це реагують міліціонери і як огидні московити, які думають що вони є the intelligentsia, і які зазвичай голосно ссуть собі у штани від остраху, цього разу хоробро відстоюють своє право декламувати, як папуги, "Шекспіра" де їм заманеться.

Все це чомусь дуже цікавить українців.

henry_flower: A melancholy wolf (Default)
2017-05-27 03:40 pm

Кого боятися у круїзах (ріпост з Фасебооку)

Насхай Байгалмаа:

"тут якось піднялась трохи дивна для мене тема шо ось на круїзи їздять тікі старі пердуни. для мене непанятна чому це вас бентежить, бо ніякої ні явної, ні тайної загрози старушка з клюкой і її хазбенд з прибитою іржавим цвяхом до грудей табличькою із написом Альцгаймер (це не прізвище хвудболіста) не представляють, хіба шо вони і іже з ними вижеруть на сніданку всі prunes,

пожилі люди їх їдять шоп просрацця і це діствітільно Страшна Сила, я колись на Алясці з бодуна випив літрову пляшку prune juice і думав шо єсі мене не розірве на старті, як це чясто трапляєцця з ракетами, то я на касмічіську орбіту вийду так швидко шо ніяке ПВО мене на помітить на радарах.

а от кого треба боятись, скажу вам авторітетно, так це ДІТЕЙ. от коли повна жопа дітей, починаючи від немовлят які генерують візг тисячу децибел і закінчуючи мрачьними підлітками в чорном, так ось на такий круїз я б нікому не бажав би потрапити. кстаті, якась компанія круїзна так і пише в своїй рекламі "дітей ми на борт НЕ БЕРЕМ!". дєдушкі і бабушкі їм бач, не нравляцця. кумедні ви люди."

henry_flower: A melancholy wolf (Default)
2017-05-27 05:42 pm

Calutron Girls

Коротка довідка: місто Oak Ridge, TN побудовано у 1942, як виробничий майданчик Мангеттенського проекту. Більшість працівників--жінки.

На задньому плані один-єдиний male, у менеджерському аутфіті, ггг.