henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-02-12 10:18 pm

Брендан Айк і його дивна реація на Україну

Приклад, чому треба слідкувати за тим, що роблять твої personal heroes.

Брендан Айк (для тих хто живе під гірською породою: це автор 1х версій JavaScript--наразі найпопулярнішої мови у світі) в котрий раз ретвітить галімат'ю якоїсь тупої пизди про звєрства фашистскаго рєжима Гройсмана.

ТП--це та малахольна, яку the Toronto Symphony Orchestra у '15 зобанив за "deeply offensive language" про українців. ТП є "an ethnic Russian born in Ukraine who now lives in the US", якщо комусь цікаво.

Звідки у рендомного гамериканця хочь яка зацікавленість до України? От багато людей в Києві відчуває потяг до того що коїться, наприклад у Філіппінах? ~0. Такий же самий % американців цікавляться Eastern Europe.

У поточній компанії Айка (brave.com) працюють 2 людини з російськими іменами. Я нічого про них не знаю; мені байдуже хто вони, бо я не планую користуватися бовзером Брейв (я погано розумію нахуя потрібен a YA wrapper around Blink, але то не моя собача справа).

Ви відчуваєте хід моєї думки? Може ті 2 росіянина є 2 чудові людини, які нарешті спромоглися втекти з Мордора. Але мій персональний досвід мені підказує...

:(

p35: (їжачок під мухою)

[personal profile] p35 2017-02-12 08:27 pm (UTC)(link)
ось так та брехлива гидота розповзається світом, а потім ми дивуємось випадкам як ось з Зозулею було...
vladmradio: (Default)

[personal profile] vladmradio 2017-02-14 09:48 pm (UTC)(link)
О, це схожа тємка як ото про двух зі слів українського айтішніка порядочньіх, но рускіх, євродєвушек з Дублінського офіса фейсбука, що так любить банити українців.
euthanasepam: (Delirium_Tremens)

[personal profile] euthanasepam 2017-02-16 10:51 am (UTC)(link)
Є думка, що україномовних вони не банять, бо не розуміють української мови. Але, скажімо, мій цілком україномовний акаунт ФБ тихесенько дропнув, без єдиного зауваження, до того — ж коли мене тривалий час не було в мережі і взагалі в цивільному житті. Мабуть за український націоналізм. :)
vladmradio: (fofudja)

[personal profile] vladmradio 2017-02-16 02:30 pm (UTC)(link)
Україномовних дублінці банять аж бігом.
Бан-ризик меншає, коли не додаєш до френдів або баниш підозрілі акавнти.
Мене рік тому забанили за якийсь репост зі словом кацап ще домайнанного періоду.

Маю таку думку, що у Маріка справи не надто добре, як це показано. Кремліни його спонсорують.
Принаймні, що відомо - так це те, що кириличним рекламним сегментом (робить вказівними і середніми пальцями рук характерні згинальні рухи) офіційно опікуються росіяни.
Так же було і з ЖЖ - і ми бачимо фінал.
euthanasepam: (Bear)

[personal profile] euthanasepam 2017-02-16 02:41 pm (UTC)(link)
Два роки тому написав до ЖЖ, ще тут повторю: якщо почули словосполучення «етнічєскій русскій» — відразу перевірте, чи не поцупили у вас гаманець абощо.
vladmradio: (fofudja)

[personal profile] vladmradio 2017-02-16 04:15 pm (UTC)(link)
рускоговорящій украінскій патріот - теж воно
euthanasepam: (matroska)

[personal profile] euthanasepam 2017-02-16 04:30 pm (UTC)(link)
Так, на жаль, теж воно. Характерний приклад: https://www.facebook.com/Faliko1/posts/1317946608265226. Істєріка ат русскайазичьних ґєроєв-зашшітнікав укра́інскай палітічєскай нациі з приводу розпорядку дня в казармі. Вже якось ми звикли, так, звикли, що русскіє ґєроі в АТО зашшішшяют укра́інцев, каториє аткасілі ат ваєнкомав. Звикли і не обурюємося цією підлою нахабною брехнею. А варто би щось і казати… Бо правда в тому, що отаких «русскайазичьких» вельми небагато, але смороду й галасу від них — на всеньку Україну і на весь світ. Українці, саме україномовні українці (хай навіть серед них багато будуть суржикомовні) з усіх усюд України, яких в нашій армії переважна більшість, мовчки служать і тягнуть всі ті тягарі військової служби і війни. Їх нема на телебаченні, вони не є популярними блоґерами в жеже, втонтактах і фейсбуках. Вони просто служать і воюють. А оці інфобляді, вибачте за слово, роблять галас.