henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-08 05:00 pm

Поради мандрівникам (ріпост з Фасебооку)

Саса Тіран aka Насхай Байгалмаа:

"хотів би поділитись деякими своїми спостереженнями як мандрівник:

  1. забудьте навіть слово "бамажнік". ця річ була прідумана щіпачьом і дізайном, виробництвом і дістрібуцією бамажників займаєцця Міжнародна Ліга Щіпачів. розпихуйте гроші і документи по кишенях, в такий спосіб навіть якщо вас десь гостинно почастують клофеліном є вероятність шо хоча б троячка десь у задньому кармані залишицця.

  2. не ходіть у в'єтнамках. не кажучи про те шо у в'єтнамках ходять тіки підари, може статись так що вам доведецця або біжать, або пиздить когось ногами.

  3. не купуйте хвотоапарати "дзеркалки". ви заєбетесь тягать лінзи і патарати, купіть або мильницю, які зара роблять з 20 Х зумом і які поміщяюцця в долонь, або фоткайте тіліхвоном, сучясні тіліхвони роблять такі знімки шо в сраку позапіхуйте собі всі дзеркалки з тєлє лінзами.

  4. не пийте кохва. замість того шоп дивитись на достопрімічятільносьті, будете цілими днями шукать сартір, кохва сильний діуретік.

  5. біля КОЖНОЇ мечеті є сартір, питна вода і можливість умитись і помити ноги. у їбаних християн в дощ шклянки води не дістанеш.

  6. ізбігайте на вулицях дивитись людям в очі. нічого харошого з цього не вийде.

  7. завжди прислуховувайтесь до своєї жопи. якщо вона вам каже шо краще в цей перевулок не звертати - не треба перевіряти. як казав прапорщік Сабанюк - нєчєго туда рукі сувать куда собака хуй нє суйот.

  8. майте при собі блокнотік і олівець. обізатільно!

  9. одяг має бути зручний, просторий і з великою кількістю кишень, в одній з яких обізатільно треба мати ксєрокопію паспорта.

  10. мийте руки з милом як можна чясто і не пийте воду з крана в тих країнах де навіть зуби краще чистить мінеральною водою з пляшки. воду взагалі краще не пити, є більш безпечні напої, ггг."

errorrishe: (Default)

[personal profile] errorrishe 2017-05-09 03:28 am (UTC)(link)
Все правда, мудрость

Зеркалкам раньше альтернатив не было а сейчас я забыл когда эту хню расчехлял