henry_flower: A melancholy wolf (Default)
henry_flower ([personal profile] henry_flower) wrote2017-05-27 03:19 pm

Shakespeare has no rhymes, only blank verse

"He [Stephen] proves by algebra that Hamlet's grandson is Shakespeare's grandfather and that he himself is the ghost of his own father."
-- Buck Mulligan

Коли дохтур Ліза Менгеле вивозила дітей з Донбасу у невідомому напрямку, жодна кацапська істота не поцікавилась, що сталося з тими дітьми, куди вони поділися.

Жодна кацапська істота не цікавилась, що відбувалось з дітьми на окупованих територіях посеред приїхавших зі святої Росії насильників, катів і вбивць; ім байдуже, що відбувається з дітьми на окупованих територіях зараз.

Але українці раптово стали keen to know, як кацапи змушують свого малого вилупка декламувати, як папугу, Шекспіра у совєтському перекладі (I presume, for I didn't watch the video evidence), чому на це реагують міліціонери і як огидні московити, які думають що вони є the intelligentsia, і які зазвичай голосно ссуть собі у штани від остраху, цього разу хоробро відстоюють своє право декламувати, як папуги, "Шекспіра" де їм заманеться.

Все це чомусь дуже цікавить українців.

germes21: (Default)

[personal profile] germes21 2017-05-27 01:39 pm (UTC)(link)
Ну, звісно, увагу богато кто звернув. А завтра про це всі забудуть. Хлопця ж відпустили вже і справу начебто не заводили. Хоч я не перевіряв, бо не дуже і цікаво.

А питання дітей, зникших з ОРЛДО - це питання іншого рівня зовсім.